...

My Way Company

O firmie

doświadczenie

kompetencje

doświadczenie

LOGO NR 2

Firma My Way Company powstała w 2010 roku. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu doradztwa, projektowania i kompleksowych realizacji t.j. ekrany akustyczne, szeroko pojęta akustyka, akustyka tuneli, geotechnika, wiercenie pali, ekrany przeciwolśnieniowe, zabudowy MOP.

Uczestniczymy, również w procesach produkcji materiałów wykorzystywanych do działań w wymienionych wyżej branżach. Dzięki temu zawsze jesteśmy w pełni zorientowani co do ich dostępności na rynku polskim i europejskim.

Czym się wyróżniamy?

Potrafimy doradzić i zrealizować inwestycję w dowolnych warunkach, jak i o różnym stopniu zaawansowania. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zastosowanie idealnych rozwiązań, odpowiedni dobór technologii wykonania oraz wykorzystanie odpowiedniego materiału. Dla uzyskania satysfakcji i sukcesu każde powierzone nam zadanie realizujemy od początku do końca w porozumieniu z Klientem.

W My Way Company Współpracujemy z firmami, instytucjami oraz inwestorami prywatnymi. 
Naszymi Klientami są Osoby Indywidualne, Firmy Prywatne, jak i Sektor Publiczny Skarbu Państwa.  
Nasza kadra posiada odpowiednie uprawnienia budowlane do projektowania, kierowania i wykonywania robót budowlanych. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o nowe rozwiązania projektowe, realizacyjne i inżynieryjne, aby zaspokoić wymagania każdego Klienta i Zadania.
 
Na każde zadanie udzielamy odpowiedzialnej gwarancji wynikającej z doświadczenia realizacyjnego danej technologii.
 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług i materiałów.

My Way Company
0
ZADOWOLENI INWESTORZY
0
WYKONANE ZLECENIA
0
LATA DOŚWIADCZENIA
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.