...

Nasze doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie to świadectwo rzetelnej pracy oraz zadowolonych klientów.

Na przestrzeni lat braliśmy udział w niezliczonej ilości przetargów. Gdy w grę wchodzi, poważna inwestycja wiemy, że nie ma w niej miejsca na błędy, a terminowość realizacji poszczególnych etapów projektu jest czymś absolutnie kluczowym. Nasza firma zdobyła zaufanie wielu instytucji, gmin, firm oraz prywatnych klientów, którzy wiedząc, z jak wielką odpowiedzialnością wiążą się prace budowlane oraz wokół budowlane, wybrały doświadczenie oraz profesjonalizm.

Jedną z instytucji, która po wygraniu przetargu wielokrotnie powierzyła nam swoje inwestycje, jest Krajowa Rada Dróg i Autostrad. Kompleksowe zlecenia zawierały skomplikowaną specyfikację, dokumentację techniczną oraz szereg ustaleń dotyczących przebiegu prac, oraz istotnych dla inwestora elementów. Przy inwestycjach wielkokalibrowych (ekrany akustyczne przy trasach szybkiego ruchu w Polsce), niezbędna jest organizacja, a do tego zdolne są firmy, które wypracowały przez lata zdrową etykę pracy oraz zoptymalizowały procesy niezbędne do zarządzania takim obszernym zleceniem. Ciężko zliczyć już ilość roboczogodzin, którą spędziliśmy na budowach w całej Polsce, lecz pewnym jest fakt, iż żadne z naszych zleceń nie zakończyło się niepowodzeniem, bądź przedwczesną rezygnacją z naszych usług.

Oczywiście jak w każdej firmie, za wszystkimi tymi sukcesami stoi nie jedna osoba, a szereg specjalistów, którzy poprzez komunikatywny i zorganizowany tryb działania, wspólnie sprostają zadaniom, które mogłyby przytłoczyć niejeden zespół. Właściwy przebieg prac oraz nienaganna organizacja, nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca dyrektorów MY WAY COMPANY, którzy stoją na czele zespołu i od wielu lat dbają o renomę firmy. Wszelkich zainteresowanych rekomendacjami dotyczącymi naszej firmy zapraszamy na stronę główną strony internetowej do części z referencjami od naszych klientów. W załącznikach pdf znajdą Państwo oficjalne potwierdzenia naszej rzetelności i doświadczenia.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.